Jeugdverenigingen

Chiro De Keten Zoerle-Parwijs

Lokaal Vijfhuizenstraat 28 Zoerle-Parwijs
info@chirodeketen.be
www.chirodeketen.be
Facebookpagina Chiro De Keten

Marthe Helsen
0472 42 67 26

Floor Helsen
floor.helsen@gmail.com
0470 34 23 48

Chiro Frits Heultje

Lokaal Gravin de Merodestraat 67 Heultje
chiroheultje@gmail.com
www.chiroheultje.be
Facebookpagina Chiro Heultje

Elise Van Dyck
0471 34 45 93
elise.vandyck2001@gmail.com

Wannes Mariën
0468 24 26 42
wannesmarien7@icloud.com 

Jill Van Doren 
0468 18 34 30
jill.vandoren@hotmail.be

Chiro Kontakt Voortkapel

Lokaal JEVO Trapstraat Voortkapel
www.chirovoortkapel.be
Facebookpagina Chiro Kontakt Voortkapel

Siemen Smets
siemen@chirovoortkapel.be
0470 05 29 55

Chiro Kreato Westerlo

Lokaal Guldensporenlaan 12 Westerlo
www.chirokreato.be
Facebookpagina Chiro Kreato

Hayley Van Menxel
hayleyvanmenxel@gmail.com
0496 40 25 66

Helena Aerts
helena_aerts@icloud.com
0477 34 34 09 

Chiro Rafiki Tongerlo

Lokaal Boeretangstraat 2 Tongerlo
ww.chirotongerlo.be
Facebookpagina Chiro Tongerlo

Jan Caers
jan.caers@hotmail.com
0474 17 27 93

Janne Maes
janne-maes@live.be
0492 85 66 96

Chiro Sint-Michiel Oevel

Lokaal Sint-Michielsstraat 6A Oevel
www.chiro-oevel.be
Facebookpagina Chiro Oevel

Louise Vanheusden
louisevanheusden@icloud.com
0483 66 62 96

Robbe Boeckx
robbe.boeckx123@gmail.com
0474 13 82 97

Chiro Sjaloom Voortkapel

Lokaal JEVO Trapstraat Voortkapel
https://chirosjaloomvoortkapel.wordpress.com
Facebookpagina Chiro Sjaloom

Hugo Mellaerts
mellaertshugo@hotmail.com
0495 87 81 97 

Rune Roodhooft
runeroodhooft@outlook.com
0493 02 49 04

Chiro Gewest Kwarekken

www.gewestkwarekken.be
Facebookpagina Chiro Gewest Kwarekken

Jill van Vlerken
jill@gewestkwarekken.be 

Emy Haveneers
emy@gewestkwarekken.be

KLJ Tongerlo

Lokaal Bosstraat 17 Tongerlo
www.kljtongerlo.be
Facebookpagina KLJ Tongerlo

Lukas Heremans
lukas.heremans@gmail.com
0470 35 02 34

Michaël Pauwels
pauwels-m@hotmail.com
0487 47 23 45 

KLJ Gewest Groot Zuiderkempen

Michaël Pauwels
pauwels-m@hotmail.com
0487 47 23 45 

Senne Hoefkens
dutchsenne@gmail.com
0495 35 20 83

Jeugd Rode Kruis Heultje

Jana Deckers
deckersjana@live.be
0472 30 36 82 

Fien Engelen
fien.engelen@hotmail.com
0494 86 49 38 

Jeugdhuis Phoenix

Lokaal Nieuwstraat 81 Westerlo
Facebookpagina Jeugdhuis Phoenix
014 54 88 44

Gonda Van Aelst
jhphoenix.vzw@gmail.com
0496 36 81 33

Tycho Caems
tycho_c@hotmail.com
0499 38 72 11

Scouts Jongensstad Westerlo

Guldensporenlaan 12 Westerlo
www.scoutswesterlo.be

Robbe Van der Zweep
robbe@vanderzweep.be
0494 84 46 60

Kamil Helsen
kamil.helsen@hotmail.com
0498 32 78 38

Jong CD&V Westerlo

Tinne Wuyts
tinne.wuyts@hotmail.com
0496 95 70 53

Jeugddienst
Sportpark De Beeltjens
Kasteelpark 6
2260 Westerlo
België
014 53 92 07
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
14:00 - 16:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
09:00 - 12:00
Na afspraak
Gesloten
Gesloten
Gesloten
Allerheiligen
Warning 1 november gesloten
Warning 2 november gesloten